67. Aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Lakodalom
80

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lakodalom

Olaj, vászon papírlemezen, 59 x 46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
¦ Báv 44. képaukció, 1977. december
(298. tétel Lakodalmi ebéd címmel)