6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Hencze Tamás (1938-2018) Láng
115

Hencze Tamás (1938-2018)

Láng

Akril, vászon, karton, 25 x 31,5 cm
Jelezve középen lent: Hencze
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:

Hajdú István: Hencze Tamás. Kogart Ház, Budapest, 2004. november 2-28., könyvborító