23. aukció
Bardócz Árpád (1882-1938) Lángoló fák (Alexandria), 1933-1934
98

Bardócz Árpád (1882-1938)

Lángoló fák (Alexandria), 1933-1934

Olaj, vászon, 124x120 cm
Jelezve balra lent: Bardócz Árpád Alexandria 934, jelezve hátoldalon: Bardócz Árpád 1933 Alexandria
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

Kiállítva: Bardócz Árpád festőművész egyiptomi képeinek kiállítása, Szépművészeti Kiállítások, Budapest, 1935. március 10. – március 20. katalógus: 3.