7. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Lángoló virágok, 1938
31

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Lángoló virágok, 1938

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Fülöp Antal Andor 1938.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft