68. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lankás partok, 1950
15

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lankás partok, 1950

Olaj, ónlemez, 26,5 x 37,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gyarmathy 950 T.
Jelezve hátoldalon: 50/14 Lankás partok
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

158

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kupola, 1970

Kikiáltási ár: 550 000 Ft