2. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lankás partok, 1950
142

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lankás partok, 1950

Olaj, rézlemez, 26,5x38 cm
Jelezve jobbra fent: Gyarmathy 950
Kikiáltási ár: 220 000 Ft