74. Téli aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Lankás táj
46

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Lankás táj

Olaj, fa, 34x43,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 200 000 Ft