49. aukció
Thorma János (1870-1937) Lány a domboldalon, 1927
33

Thorma János (1870-1937)

Lány a domboldalon, 1927

Olaj, papírlemez, 55,5x68 cm
Jelezve balra lent: Thorma János 1927. V / 16.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft