15. aukció
Csók István (1865-1961) Lány a kertben
117

Csók István (1865-1961)

Lány a kertben

Olaj, fa, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft