40. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Lány a mezőn, 1943
130

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lány a mezőn, 1943

Olaj, vászon, 75,5x57 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1943
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 36. árverés, 209. tétel