66. aukció (2021. június)
Neogrády Antal (1861-1942) Lány a patakparton
19

Neogrády Antal (1861-1942)

Lány a patakparton

Olaj, vászon, 60,5 x 50 cm
Jelezve balra lent: Neogrády A
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft