Kortárs aukció 2019
Bukta Imre (1952-) Lány a tehenészetből, 1992
23

Bukta Imre (1952-)

Lány a tehenészetből, 1992

Olaj, vászon, 80,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 92
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

35

Bukta Imre (1952-)

Jegenye, 2003

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft