58. aukció
Lakner László (1936-) Lány az ablakban, 1957
168

Lakner László (1936-)

Lány az ablakban, 1957

Olaj, farost, 59,5x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: LL57
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft