51. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Lány gyümölccsel
90

Klie Zoltán (1897-1992)

Lány gyümölccsel

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

‣ A Munkácsy-céh kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1934.