48. aukció
Ismeretlen festő Lány gyümölcskínálóval, 1857
101

Ismeretlen festő

Lány gyümölcskínálóval, 1857

Olaj, vászon, 78,5x63 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

139

Ismeretlen festő

Hofgarten, München

Kikiáltási ár: 300 000 Ft