66. aukció (2021. június)
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Lány hajában virággal
147

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Lány hajában virággal

Olaj, fa, 49 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

¦ Téli kiállítás, Műcsarnok, 1939.