Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Vörös Géza (1897-1957) Lány ibolyacsokorral, 1933
86

Vörös Géza (1897-1957)

Lány ibolyacsokorral, 1933

Olaj, vászon, 100x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 33