Berlin – Budapest 1919-1933
Czóbel Béla (1883-1976) Lány kalitkával, 1922
9

Czóbel Béla (1883-1976)

Lány kalitkával, 1922

Olaj, vászon, 68x88 cm
Jelezve balra fent: Czobel 22