63. aukció
Vastagh György (1834-1922) Lány kiskutyával, 1900 körül
11

Vastagh György (1834-1922)

Lány kiskutyával, 1900 körül

Olaj, vászon, 49,5x34 cm
Jelezve balra fent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 51. árverés, 253. tétel (Cigánylány kutyával címen)