25. aukció
Molnár József (1821-1899) Lány korsóval
117

Molnár József (1821-1899)

Lány korsóval

Olaj, papírlemez, 25x35 cm
Jelezve balra lent: M.J.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft