55. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Lány korsóval
186

Bihari Sándor (1855-1906)

Lány korsóval

Olaj, vászon, 80x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft