1. aukció
Vastagh György (1834-1922) Lány korsóval
30

Vastagh György (1834-1922)

Lány korsóval

Olaj, vászon, 57x42 cm
Jelezve jobbra fent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft