70. Őszi Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Lány portré, 1933
90

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lány portré, 1933

Olaj, vászon, 36 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1933
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft