68. Aukció
Czene Béla (1911-1999) Lány római háttérrel, 1983
9

Czene Béla (1911-1999)

Lány római háttérrel, 1983

Olaj, farost, 75,5 x 80 cm
Jelezve jobbra középen: Czene Béla 1983.
Jelezve hátoldalon: Lány római háttérrel
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

137

Czene Béla (1911-1999)

Esőben, 1963

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
193

Czene Béla (1911-1999)

Lányrablás

Kikiáltási ár: 650 000 Ft