70. Őszi Aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Lány sárga kendővel
111

Járitz Józsa (1893-1986)

Lány sárga kendővel

Olaj, vászon, 81 x 65 cm
Jelezve balra fent: Járitz Paris.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft