68. Aukció
Koszta József (1861-1949) Lány tyúkkal, 1920 körül
39

Koszta József (1861-1949)

Lány tyúkkal, 1920 körül

Olaj, karton, 62 x 42,5 cm
Jelezve jobbra középen: Koszta
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft