70. Őszi Aukció
Czene Béla (1911-1999) Lány virággal, 1971
24

Czene Béla (1911-1999)

Lány virággal, 1971

Olaj, farost, 80,5 x 60 cm
Jelezve jobbra fent: Czene Béla. 1971.
Jelezve hátoldalon: Czene Béla Lány virággal
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

122

Czene Béla (1911-1999)

Ábrándozó akt macskával

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft