6. aukció
Koszta József (1861-1949) Lányka rózsával, 1920-as évek
139

Koszta József (1861-1949)

Lányka rózsával, 1920-as évek

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve jobbra középen: Koszta
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Reprodukálva: P. Szabó Ernő: Galéria: találkozás a jó művekkel. Beszélgetés Szekeres Annával, Új Művészet, 1998/11,34.