41. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Lánykaportré
78

Bihari Sándor (1855-1906)

Lánykaportré

Olaj, vászon, 77x46,5 cm
Jelezve balra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft