49. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Lányok a folyónál (Mosónők), 1929
141

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Lányok a folyónál (Mosónők), 1929

Olaj, vászon, 76,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Imre Zögöd 1929
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•XV. Kiállítás. Nagy Imre erdélyi művész gyűjteményes kiállítása. Műbarát Kiállítóhelyiség, Budapest, 1941. november 30. – december 14. katalógus: 95.