48. aukció
Czencz János (1885-1960) Lányok a folyóparton, 1938
169

Czencz János (1885-1960)

Lányok a folyóparton, 1938

Olaj, vászon, 80,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Czencz J. 938.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft