48. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Lányok a mezőn, 1945
69

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lányok a mezőn, 1945

Olaj, vászon, 57x75 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1945
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft