18. aukció
Walleshausen Zsigmond (1888-?) Lányok a parkban, 1911
212

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Lányok a parkban, 1911

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve balra lent: Walleshausen 1911
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

BÁV 79. aukció, 149. tétel