73. őszi aukció
Vesztróczy Manó jelenet
166

Vesztróczy Manó (1875-1955)

Lányok a réten, háttérben a Tihanyi Apátság, 1908

Olaj, vászon, 96 x 87 cm
Jelezve balra lent: Vesztróczy 1908
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– A Nemzeti Szalon második nyíregyházi műkiállítása, Nyíregyháza, Bessenyei Kör, 1909, (kat.: 171. Lányok a réten, olajf. 1000.- Korona)
– A Nemzeti Szalon második kecskeméti műkiállítása, Kecskemét, 1909. november (kat.: 199. Lányok a réten, olajf. 1000.- Korona)