121 legszebb magyar festmény
Borsos József (1821-1883) Lányok Bál után, 1850
2

Borsos József (1821-1883)

Lányok Bál után, 1850

Olaj, fa, 123x126 cm
Jelezve jobbra lent: Borsos J. 850.

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona