17. aukció
Paál Albert (1895-1968) Lányok festőállvány előtt
92

Paál Albert (1895-1968)

Lányok festőállvány előtt

Olaj, fa, 60,5x49,5 cm
Jelezve balra lent: Paál
Kikiáltási ár: 180 000 Ft