71. Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Lányok Nagybányán, 1903 körül
102

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Lányok Nagybányán, 1903 körül

Olaj, papírlemez, 63,5 x 51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft