21. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Lányok
79

Gadányi Jenő (1896-1960)

Lányok

Akvarell, ceruza, papír, 21,5x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 60 000 Ft