40. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Lányportré, 1882 (Szegedy-Maszák Flóra portréja)
51

Barabás Miklós (1810-1898)

Lányportré, 1882 (Szegedy-Maszák Flóra portréja)

Olaj, vászon, 57x42,5 cm
Jelezve balra lent: Barabás 1882, Hátoldalon felirat: Maszák Flóra
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft