10. aukció
Balla Béla (1882-1965) Lápos részlet
170

Balla Béla (1882-1965)

Lápos részlet

Olaj, karton, 34x44 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla, hátoldalán: Balla Béla: Lápos részlet
Kikiáltási ár: 220 000 Ft