68. Aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Lápos táj
53

K. Spányi Béla (1852-1914)

Lápos táj

Olaj, vászon, 74 x 59,5 cm
Jelezve jobbra lent: B. von Spányi München
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
– BÁV 70. Képaukció, 164. tétel (1986) (Mocsaras táj gólyával címmel)