14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Váli Dezső, műterem, lírai absztrakció, kortárs aukció
87

Váli Dezső (1942-)

Lassan, nyugodtan (A/79/1), 1979

Olaj, farost, 130 x 170 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 79
Jelezve hátoldalon: A/79/1
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: A/79/1

KIÁLLÍTVA:
Bijbels Museum, Amsterdam, Netherlands, 1985.

AUKCIONÁLVA:
Sotheby’s Amsterdam, 1986
Christie’s Amsterdam, 1996