12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Gyarmathy Tihamér európai iskola kortárs aukció
118

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Láthatatlan, 1950

Olaj, horganyzott lemez, 38,2 x 26,3 cm
Jelezve balra fent: Gy950
Hátoldalon autográf felirat: "Láthatatlan" 50/22 38,2 x 26,3
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 50/22

KIÁLLÍTVA:
¦ Gyarmathy Tihamér életműkiállítása. Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9-30.

REPRODUKÁLVA:
¦ Dr. Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér-Festmények, 2004, 88. oldal
¦ Gyarmathy. Szerk.: Csák Ferenc, Körmendi Galéria, Budapest, 2004, 88.

90

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Trió, 1952

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
111

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Budapest

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft