11. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Látogatás
55

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Látogatás

Olaj, vászon, 57x49,5 cm
Jelezve jobbra fent: Kern H.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft