4. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Laura legyezővel
83

Emőd Aurél (1897-1958)

Laura legyezővel

Olaj, vászon, 79,5x66,5 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 280 000 Ft