9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Csató József (1980) Lav, 2018
55

Csató József (1980)

Lav, 2018

Olaj, akril, tus, vászon, 123 x 115 cm
Jelezve hátoldalon: Csató Lav 2018
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft