121 legszebb magyar festmény
Rippl-Rónai József (1861-1927) Lazarine és Anella, 1911
43

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lazarine és Anella, 1911

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve balra fent: Rónai