46. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Lazarine kezére hajtja fejét, 1912
123

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lazarine kezére hajtja fejét, 1912

Olaj, karton, 66x49 cm
Jelezve balra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •korábban özv. Rippl-Rónai Józsefné tulajdonában (1928) KIÁLLÍTVA: •Rippl-Rónai József emlékkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 19 28. december, katalógus: 189. 178

35

Tavaszi felhők

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft