3. Grafikai aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Lazarine olvas, 1925
72

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lazarine olvas, 1925

Diópác, akvarell, pasztell, papír, 29,5 x 22 cm
Jelezve balra lent: Az én kedves Ullmann doktoromnak barátilag, szeretettel és nagy tisztelettel Rónai 1925 Lazarine olvas
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

– egykor Dr. Ullmann Antal, a kaposvári kórház főorvosának tulajdonában (1925)