121 legszebb magyar festmény
Frank Frigyes (1890-1976) Le Verseur, 1927
81

Frank Frigyes (1890-1976)

Le Verseur, 1927

Olaj, vászon, 89x62,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes Paris